Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egy üzemorvosi vizsgála...

Milyen egy üzemorvosi vizsgálat? Mi igaz az interneten terjedő rémhírekből? Miből áll egy ilyen vizsgálat? Mit találhat az orvos, ami miatt alkalmatlannak nyilváníthat?

Figyelt kérdés
Fiatal, pályakezdő lány vagyok, a doki ráadásul férfi és háromszor annyi idős, mint én. Hétfőn megyek hozzá, kicsit tartok az egésztől.

2015. aug. 6. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
A munkádtól függ, hogy milyen vizsgálatok szükségesek. Ezekre számíts: tüdőszűrés, vérnyomás mérés, EKG.
2015. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kerdezo66 válasza:

Szóval énis pályakezdő vagyok és alkalmalannak nyilvánított mellesleg Dr.Domokos Zsolt azt hiszem úgy hívják./Berettyóújfalu Gróf Tisza István Kórház./

Színlátás tévesztés miatt.Egyet nem tudtam nem engedett át.Mellesleg tüdőszűrő lesz,szem/látás,fül vizsgálat.Megmérik hány kg vagy hány cm.Kérdezgetni fognak,hogy van-e a családban örökletes betegség stb..

Hova szeretnél jelentkezni melyik iskolába?

2015. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában a munkakörtől függ milyen vizsgálatok vannak.De csak alsóneműig kérhet hogy vetkőzz le,mi mindig csak felül vetkőztünk le.


Felső testet sztetoszkóppal megvizsgálja,nyaki nyirokcsomót áttapintja,hasat megnyomkodta,vérnyomást mért és a táblát kellett leolvasni.

2015. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!