Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon így is megműthetnek?

Vajon így is megműthetnek?

Figyelt kérdés
Petefészek cisztám van, ami miatt kétszer műtöttek is. Mind a kétszer próbálták eltávolítani, de mindig kiújult és csak nő. Legutoljára mikor vizsgálaton voltam (kb. 5 hónapja) azt mondták még egyszer meg kéne műteni, mert megint túl nagy lett és ismét gondokat okozhat (az első műtétnél a petefészkem köré tekeredett és majdnem ki kellett venni azt is, hiszen elhalt ez miatt). De aztán mikor visszahívtak kb. két héttel később, azt mondta az orvosom mégsem műt meg. Azóta nem is voltam vizsgálaton, mivel nem tudom elérni az orvost. Akármikor panaszaim lehetnek a ciszta miatt és műthetnek megint. DE 2 hónapja fogamzásgátlót kezdtem el szedni. Állítólag műtét előtt tilos fog.gátló szedése. Nem szeretném abba hagyni a szedését, de jó lenne, ha végre megtudnék szabadulni a cisztától is. Igaz ez, hogy fog.gátló szedése mellett tilos a műtét? Olyat is hallottam, hogy a gyógyszer enyhíti a petefészek ciszták méretét?!

2015. aug. 7. 08:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!