Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fizikoterápiás kezelésre hogy...

Fizikoterápiás kezelésre hogy lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Csípőfájdalomról van szó, ami nem javul, a háziorvosom nem küldött tovább, csak gyógyszert ír fel. Én nem vagyok beteges, nem tudom, hogy működik ez. Nekem kell kérni, hogy küldjön tovább kezelésre, vizsgálatra, vagy keressek egy szakorvost? Magán orvosra nincs pénzem, minimálbért keresek, ezt is csökkenti a táppénz. Nagyon kellene valami hogy meggyógyuljak. 3 hete kínlódom ezzel a problémával, és nem szűnik.
2015. aug. 9. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Háziorvostól kérj beutalót a reumatológiára, ott megnéz, megvizsgál az orvos, és eldönti, milyen kezelésekre van szükséged.

TB által támogatott,nem kell sokat fizetned, az elektromos kezelések pedig ingyenesek.

2015. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!