Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ISOTRETINOIN HEXAL-al kapcsola...

ISOTRETINOIN HEXAL-al kapcsolatban vannak valakinek tapasztalatai?

Figyelt kérdés
A fent említett gyógyszert szedem, felnőttkori miteszerekre. Aki szedte, annál mennyire volt hatásos? Vannak kissebb hegek, amikből még jött is cucc amikor nyomkodtam (ugye nem lehetett volna, de most a gyógyszer mellett még annyira sem szabad) ezek el fognak múlni, vagy csak a miteszerek szűnnek meg? A másik meg, hogy elvileg pszichés háttere van, miszerint nehezen értetem meg magam a világgal és én is nehezebben értem meg az embereket. Most akkor menjek pszichiáterhez ezzel a problémával, vagy, hogyan tudnám megoldani ezt a dolgot?
2010. márc. 9. 15:28
 1/1 anonim válasza:

Szia!


3 éve szedem ezt...gyönyörű a bőröm és semmi mellékhatása nincs..NÁLAM!

2011. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!