Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valamit tenni hogyha...

Lehet valamit tenni hogyha visszaállt az egyik fogam fogszabályzás után?

Figyelt kérdés
Kb. egy évig hordtam fogszabályzót, majd doki azt mondta elég lesz, le is vette. Ez volt tavaly nyáron, de mára az egyik fogam szinte teljesen ugyan úgy néz ki mint fogszabályzás előtt! Lehet valamit ilyenkor tenni vagy már késő?

2015. aug. 28. 08:45
 1/1 E1D1E ***** válasza:

Újra nyomni egy fogszabályozást.

aztán 2 lehetőséged van amiről én tudok.

1: minden este berakni egy észajai filogszabályozót (nálam ez inkább a fogcsikorgatás ellen van)

2: felragaszthatnak bellülre egy sínt ami életed végéig bent marad és tartja a fogaidat (nekem 2 évig volt allul és fellül is kerítés a fogaimon, miután leszedték, az alsó szemfogaim elkezdtek csavarodni [mint egy fúró], ekkor a dokik úgy döntottek, hogy kapok egy szemfogtól szemfogig tartó sínt ami helyen tartja a fogaimat)

2015. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!