Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy levétel. Tudtok...

Anyajegy levétel. Tudtok ajánlani jó orvost?

Figyelt kérdés
Ősszel tervezem arcon és testen néhány anyajegyem levételét. Valaki tud ajánlani jó orvost hozzá? A testemen kevésbé zavarna a heg, viszont az arcomon félek, hogy feltűnő lesz nagyon.
2015. aug. 31. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesten?
2015. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen
2015. szept. 3. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Bp-n nem.De nekem van tapasztalatom ezügyben.Én plasztikai sebészhez mentem és kiálló anyajegyeim voltak,azokat le tudják hámlasztani a bőrről,tehát nem vágják ki és varrják össze,hanem olyan mintha leégetnék,szebben gyógyul.5-7000 ft volt darabja.Pár perc alatt kész is volt,olyan volt mint amikor lenyúzod a bőrt,2 hétig sebes volt,picit nedvedzett,betadinnal kentem és vízhatlan ragtapival ragasztottam le,majd a seb elkezdett leválni és szinte nem is látni.Ismerősömnek kivágták,varrták és elég csúnya lett.
2015. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!