Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Ortopédiai Klinika (Bp....

Az Ortopédiai Klinika (Bp. Karolina út) Ambulanciájára kell külön időpontot kérni, ha van beutalóm? Egy hete próbálok telefonon érdeklődni náluk, de nem veszik fel a telefont.

Figyelt kérdés
Interneten nem találtam email címet ahol érdeklődhetnék. Fontos lenne tudnom, mert veszélyeztetett terhes vagyok, nem budapesti és fölöslegesen nem tudok utazgatni.

#időpont #beutaló #ortopédia #Ortopédiai klinika #ortopéd konzílium
2015. szept. 1. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én idén voltam ott. Kell időpontot kérni, de több hónapra adnak. (Márciusban telefonáltam, azt mondták, hogy június elejére tudnak időpontot adni, majd "Várjon, várjon, van előbb is! Május 31.!"...) Sok szerencsét!
2015. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem túl bíztató, de köszönöm. Nekem mindenképpen szülés előtt kell bejutnom, mert az lenne a kérdés, h szülhetek-e természetesen... Te milyen számon kaptál időpontot? Amit én találtam a honlapon az vagy foglalt v nem veszik fel...
2015. szept. 1. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most derült ki, hogy babát vársz, akkor ESETLEG van esélyed szülés előtt bejutni... :D
2015. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!