Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten vagy esetleg...

Budapesten vagy esetleg országhosan, hol található nyitott MRI OEP (TB) finanszírozással?

Figyelt kérdés

A cső formájút nevezik zártnak, az nem megfelelő a bezártságérzés (claustrophobia) miatt. Amit keresek az így néz ki, mint a linken látható képen: [link]


Szeretném megúszni a 35-70 ezer forint költséget a saját pénztárcám terhére, ezért jó lenne OEP támogatottat találni. (sajnos sem a háziorvos, sem a szakorvos nem tudja hol található)



2015. szept. 8. 21:01
 1/2 Nickname1215 válasza:
Ha küldesz nekem 70ezret akkor bármit megteszek neked.
2015. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érdekes válasz, bár semmi köze a kérdésemhez. :-o


Betegségem miatt mindenképp el kell végezni az MRI vizsgálatot. Az én anyagi helyzetemben is felér egy érvágással egy ekkora összeg kifizetése saját zsebből!

Eléggé mérges vagyok, hogy nincs OEP finanszírozással nyitott gép! Hiszen nem csak én vagyok ilyen problémás beteg. Diszkriminatívnak érzem, hogy nem biztosítanak állami intézményben lehetőséget a claustrophobiás betegek számára nyitott MRI vizsgálatra!

2015. szept. 22. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!