Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos kérhet TSH vizsgál...

A háziorvos kérhet TSH vizsgálatot, ha én magánban pár hete csináltattam és azt is nézték?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a TSH szintet talán csak havi 1 alkalommal lehet kérni.


De ő ugye arról nem tud, hogy én magánban voltam vérvételen. Így megcsinálnák a labort?


2015. szept. 10. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is, bár ha a normál tartományban volt az érték, akkor nincs értelme.

Havi egyszer azért lehet, mert drága és az OEP ezért ennél gyakrabban nem engedi mérni, nekem anno ezt mondta a háziorvosom. De ha te magadnak kifizetted az első kört, az nyilván nem számít ide.

2015. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, ez tiszta sor, valóban nem olcsó, de én ugye azt saját zsebből fizettem.


Normális volt az az érték, de a háziorvos elküldött laborba (is) most, és neki nem említettem, hogy voltam magánban vérvételen. Viszont ezen a TSH-n "lebukhatok", ha azt írják a papírra, hogy 30 napon belül már volt ellenőrizve. Vagy nem tudom az kiderülhet-e, hogy én pár hete csináltattam labort magánban (?)

2015. szept. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!