Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiszkadhat a szervem ha...

Kiszkadhat a szervem ha rosszul mozdulok? Egy shunt van beültetve a fejembe. Agydaganatom volt. (Többi lent)

Figyelt kérdés
6 Évvel ezelőtt volt 6 műtétem mert agydaganatot diagnosztizáltak.Eddig minden jó volt de mostanában érzem hogy feszül a cső ami össze va köttetve a fejemmel és a hasammal(pontos szerveket nem tudok).De az orvosok nem akarják kivenni mert kockázatos lenne.De én ki akarom hogy szedjék még ha az életembe is kerül.Ha rosszul mozdulok kiszakadhatnak a szerveim a helyéről?Vagy elszakadhat a cső?

2015. szept. 20. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Eléggé rosszul kell mozdulnod a kiszakadáshoz.


Akkor is ki akarod szedetni, ha lebénulsz, megvakulsz, megsüketülsz vagy nyáladzó valamiként kell utána élned? Nem csak szimpla halál lehet belőle, sokkal rosszabb is, egy kínlódással teli élet.

2015. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék dankórosan élni.Ha megtörténne öngyilkos lennék.De eléggé fáj és nagyon zavar.Várjak ameddig az orvosok nem mondják hogy műteni kell?
2015. szept. 20. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

"Dankórosan" biztos nem fogsz élni mert nem annak születtél.

De ha azt jobban elhiszed amit eg laikus mondd mint az orvos akkor azt mondom h vard meg amig a doki javasolja a kivételt.amugy ha 6 évet kibirtal es küzdöttél akkor ne mosg akarj meghalni

2015. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a szerveid nem tudnak kiszakadni ne aggodj
2015. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor oké.Köszönöm mindenkinek a választ.Megvárom hogy mit mond a doki.
2015. szept. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!