Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem lehet agydaganatom?

Ugye nem lehet agydaganatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gond, hogy az egyik pupillám gyakran nagyobb szokott lenni mint a másik, ezt már sokan megjegyezték, ha nem szóltak volna akkor nem vettem volna észre. Már kezdett idegesíteni a dolog, és utána olvastam neten, és azt írták hogy ha belevilágítok lámpával akkor visszakéne szűkülnie ugyanakkorára mint a másik. Vissza is szűkült először de fél óra múlva megint olyan nagy lett. Azt írták, hogy ez utalhat agydaganatra. Nem vettem komolyan de mostmár kezdek félni. Alapból rossz a látásom, kontaktlencsét hordok, viszont néha így is homályosan látok, de csak a bal szememre.
2015. márc. 12. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nincs agydaganatod. De ha ennyire parázol tőle, menj el orvoshoz. De ha ez vigasztal, az én pupilláim is nagyobbak, de akkor szokott ez előfordulni, ha túlhordom a kontaktlencsét.
2015. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Philipp Gábor ***** válasza:
Az előjelei lehetnek a kettős látás ,hányinger ,fejfájások.De nem kell a legrosszabbra gondolni de ha ettől félsz egy MRI vizsgálat kimutatja.De valószínűleg a bal szemlencséd nem olyan rugalmas mint a jobb és nem tud fókuszálni.Az agy ezt úgy próbálja korrigálni hogy több fényt enged át pupillán ezért tágabb.
2015. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el a szemészetre, lehet, hogy teljesen ártalmatlan dolog, de sürgősen nézesd meg.
2015. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, glaucoma (zöldhányog) is okozhatja.
2015. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zöldhályog*
2015. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!