Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosnál voltam, fülfájással?

Orvosnál voltam, fülfájással?

Figyelt kérdés

Este olyan szinten rosszul voltam, h 39fokos lázam volt. Ma elmentem a kórházba ahol szerencsére volt szabad időpont. Hamar fogadtak is, de miközben vártam már akkor is rosszul voltam. Az orvos nem csinált mást, csak gézcsíkot rakott bele, én azért ennél többet vártam. Most ettől el fog múlni a fájdalom, vagy a láz?

Vagy ne is csillapítsam a lázat? Azt mondta szedhetek fájdalomcsillapítót. De most három óránként vegyek be egyet, h legyek valahogy?


2015. szept. 21. 14:49
 1/2 anonim válasza:

Az a gézcsík gyógyszeres és igen,attól leszel jobban. HA úgy érzed vegyél be gyógyszert,ahogy a doki mondta.


Manapság már nem szurkálnak fület,csak ha nagyon indokolt.

Örülj,hogy csak gézcsík kellett!

2015. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha külső hallójárat gyulladásod van, akkor igen, az a gyógyszeres gézcsík a kezelés, attól el fog múlni a fájdalom. Néhány nap alatt teljesen, de szinte azonnal enyhül. Gondolom, mondták mikor menj vissza, hogy kicseréljék a csíkot. Ha középfül gyulladásod van, azaz a dobhártyára is átterjedt, pl. bedugul a füled, akkor kellhet antibiotikum is. És igen, ha 3 óránként kell fájdalom csillapító, akkor 3 óránként vegyél be. A fülfájás ilyen, pokoli fájdalom, de az a gézcsík nagyon hatásos.
2015. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!