Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt még valaki aki kelleme...

Van itt még valaki aki kellemetlenül érint az orvosnál a hastapogatás?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, vagy ilyesmi, és persze hagyom, hogy megvizsgáljon a doki, csak nagyon kellemetlennek érzem.
2014. dec. 15. 21:29
 2/5 anonim válasza:
Hát én sem szerettem soha, de orvos függő hogy ki hogy csinálja... volt aki tiszta erőből nyomkodta mikor vastagbélgyulladásom volt, és hangosan felnyögtem
2014. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha alaposan megvizsgálnak. Kicsit furán hangzik, de bárcsak minden orvos így megtapogatna!
2014. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyenesen érzékeny, amikor csinálják. Mindig befeszül a hasfalam és mondják engedjem el magam. De hát nekem ez reflex.
2014. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálom,az a részem,meg köldöknél érzékeny,alapból nincs baj,de ha doki nyomkod az kellemetlen,ja meg nyomorbeteg vagyok(azt hiába mondtam az orvosnak nem foglalkozik vele),mármint tele vagyok gázokkal,mindig félek ne hogy akkor legyen orvosi vizsgálat amikor fel vagyok puffadva.😁


Bár lehet akkor végre foglalkozna a puffadással.

2014. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!