Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt a fajta szépészeti vagy...

Ezt a fajta szépészeti vagy helyreállító műtétet fizetné a TB?

Figyelt kérdés

Kiskoromban leestem 1 farönkről úgy hogy pont a fenekemmel estem a szélére és a fenekemen lett vmi keményebb különálló rész.Ki kellett műteni.ezért most van egy szinte az egész fenekemet átszelő kb fél centis széles hegem és a formája sem tökéletes,mert hát látszikik hogy onnan kivettek 1 kis darabot.

A heget szeretném eltüntettetni meg a formáját helyrehozatni.Lenne erre TB támogatás?

19/L


2010. márc. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Még egy normális fogtömést vagy fájdalom csillapítót se fizet...
2010. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Te feneked az szépészeti műtét és nem fizeti a tb.

Egy leamputált mell pótlása helyreállító műtét és fizeti.

2010. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg feltetted már magadnak a kérdést, hogy ha akkor nem SZTK-s orvos keze alá kerülsz TB alapon, akkor most lenne e iylen problémád?
2010. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát, sajna ezt egész biztos, hogy nem támogatja a TB, mert nem életmentő műtét, és nem rontja az életminőségedet (azaz nem vagy tőle gyógyszerekre szoruló depressziós). De egy plasztikai sebészt megkérdezhetnél, az nem kerül többe, egy konzultáció áránál.
2010. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem SZTK-s orvos keze alá kerültem.eredetileg is plasztikai sebész műtött.de azt mondta h a helyreállítást csak később lehet elvégezni
2010. márc. 13. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel aki csinálta,és beszéld meg vele.Az a biztos.
2010. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!