Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le szedtem a horzsolásomat és...

Le szedtem a horzsolásomat és nem vézet szépen visza nött a bör a lábamon de amikor szedtem le akor ézetem szedtem le bört és el kezdet vérezni lesz bajom és folyt a vézem de márt el ált?

Figyelt kérdés
Félek mert pánikbeteg vagyok és azért agodok enyire pls segitség lesz bajom? mert ott jol visza nött a bör de a sebem biztos egy bór darabot felül le szedtem és ezért félek kérlek könyörögve lesz bajom és elnézést a panikolásért
2015. szept. 22. 21:20
 1/2 anonim válasza:
nem lesz bajod. e miatt.. de ha így folytatod(gondolok itt a nyelvtani helyességedre) az életben sok gondod lesz
2015. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd újra visszanő a bőr, de ne szedd le megint, nem lesz semmi bajod, szórd be sebhintőporral és tegyél rá egy tapaszt.
2015. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!