Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van elöl 1 jukas fogam etem...

Van elöl 1 jukas fogam etem cukrot és edig nem fájt csak el kezdet fájni de márt alig érzem ez a cukortol van? Megyek be tömetni csak még be van gyuladva az inyem

Figyelt kérdés
Pls
2015. szept. 15. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is volt egy fogam hátul nem láttam,hogy lyukas de amikor édességet ettem pár percig fájt, ugyhogy mentem én is tömetni. Orvos mondta,hogy a gyulladt íny miatt nem tömi be? mert ez elég nagy butaság.
2015. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha be van gyuladva és furja atol vérezhet?
2015. szept. 15. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Útközben ugorj be a könyvesboltba egy helyesírási szabályzatért is.
2015. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi vérzik? mit fúr?

Ha az ínyed be van gyulladva az vérezhet,ha nagyon be van gyulladva akár ha az ujjaddal megnyomod már vérezhet. Ha a fogadat fúrja az orvos az nem vérzik.

De mért nem tömte be? mert be van gyulladva az ínyed, mért nem adott rá valamit? Vagy el sem mentél még?

2015. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, majd beecseteli az ínyed és ha lyukas a fogad, akkor mielőbb be kell tömetni.
2015. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van 5 db jukas fogam egy le is tört már régen meg nézte a fogrovos egyiket be tömte ahoz nem kellet érzéstelenitö én 14 éves vagyok és volt régen egy fogam ami nagyon jukas volt a fogam és fájt feltem el meni foorvoshoz de ki huzta vézet utana elált vézet elált vérzet és ez volt de azota más a fogrvosom sokal jobb az a fogorvos mint az iskolai fogrovosom azt utálom
2015. szept. 15. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre még mindig nem válaszoltál. Az,hogy húzás után vérzik az természetes, ha újra vérzik akkor egy steril gézre újra rá kell harapni. Ha a vérzés nem áll el vissza kell menni,de min írtad elállt. Szóval,a lényeg,hogy húzod a kezelést,mert be van gyulladva az ínyed ahelyett,hogy elmennél és kezeltetnéd az ínyedet is és a fogaidat is megcsináltatnád. Igazából így nem is értem mi a kérdésed...
2015. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régen huzták ki a fogam az vérzet álandoan elált vérzet elalt vézret és ösze lett varva
2015. szept. 16. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én értem,hogy mit mondasz,te nem érted,hogy mit kérdezek. Miért nem mész el a fogorvoshoz,hogy megcsinálja a fogaidat és kezelje a gyulladt ínyed??
2015. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert be van gyuladva és én ugye pánikbetegségel is küzdök és atol félek hogyha vérezne tudom hogy nem az inyemet furják de ha még is vérezne anyira nincsnen be gyuladva az inyem és elnézést kérek mert tudom hülyeség amit irtam de képes vagyok bármit be b3szélni magamnak
2015. szept. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!