Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogászati kezelés beavatkozás...

Fogászati kezelés beavatkozás altatással, bódítással?

Figyelt kérdés

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ha bódítással csinálják a beavatkozást akkor is kell e érzéstelenítés?

Foghúzás tömés elött állok, semmiképp se szeretném injekcióval, helyi érzéstelenítéssel...

Hol lehetne a témáról minél többet megtudni?

Vas megyében hol csinálnak ilyet?


2010. márc. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat sztem ez nem ugy megy, h mit szeretnel... Nekem a multkor 3 bolcsesseg fogamat akartak egyszerre kimuteni (nem kihuzni, meg jo melyen bent volt mind!!) sima erzestelenitovel. Mondtam, h na ja, altatas nelkul semmit. Es azt mondtak, az sokkal bonyolultabb, komplikaltabb, stb. Es lattam, h tenyleg az. Elotte 6 oraval nem ehetsz, ihatsz, ilyen izet kotnek rad (nem jut eszembe mi az), marha szar erzes, mikor felebredsz, es utana meg jo sokaig nem ehetsz, ihatsz. Szoval csak indokolt esetben altatnak, egy sima foghuzasnal sztem tuti nem.

Azert nem olyan veszes az, ki lehet birni! :)

2010. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elég kellemetlen utána,meg az a sok huza-vona amit magat után hagy az altatás.Meg egyébként iszonyú drága.Gondolj bele,ha egy tömés 15-20 ezer forint akkor mennyi mindez altatással/bódítással?!!

Ismerősöm fogorvos, ő mondta mindezt.

Én 15 vagyok,egy baleset miatt letört a fogam,és már vagy 10 inekciót kaptam,és nem is éreztem,ráadásul iskolafogorvosnál volt!!!!

2010. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!