Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ha szeretném...

Lombikosok, ha szeretném elősegíteni a beavatkozás sikerét, ugyanúgy végezhetek fizikai munkákat (házimunka, kerékpározás, . Csupa hétköznapi dolog) a kezelés alatt és a transzfer után, mint korábban, vagy inkább ajánlott visszafogni magam?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be, illetve a kezelőorvosok mit szoktak tanácsolni?
2009. nov. 12. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk beültetés után 3 hét fekvés javasolt. Csak WC-re és enni keltem fel, de az első napokban azt se nagyon.

3 lombik gyerekem van.

2009. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. De jó, hogy egy tapasztalt valakit fogtam ki. Te talán a következőkre is tudsz válaszolni:

Ha három van, a két kicsire a 3 hét alatt valaki más vigyázott? Neked nem kellett semmit sem foglalkozni velük?

Ugyanis nekem is van már egy pici (lombikbaba), de én nem tudom másra bízni és nem is igazán szeretném.

2009. nov. 12. 13:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltam, hogy esetleg ikrek?
2009. nov. 12. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A második kettő iker :-)

Nekem könnyű dolgom volt, mert anyósom addig jött és csinált mindent a gyerekkel. Meg engem is kiszolgált, hogy magam miatt se kelljen ugrálnom. Szerencsés vagyok vele. Ő könnyű természet.

2009. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És 3 hét után, amit ugye betartottál, már mertél pl. biciklizni?
2009. nov. 12. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam biciklizni, nálunk bonyolult lenne, de mindegy, szóval akkor már mertem volna, igen. Ha addig minden rendben, akkor már úgy viselkedtem, mint egy "normális" terhes.
2009. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!