Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sote sebészeten műtöttek már...

Sote sebészeten műtöttek már valakit? Baross utcában

Figyelt kérdés
Vékonybél műtétem lesz, mire számítsak? Milyen hashajtás van előtte? Katétert mikor kapok? Mikor kelek fel az altatásból kb? Utána csövek lógnak-e ki a hasamból? Mikor tudok felülni? Hogy fogok mosakodni? Mikor kapok valamit inni,enni? Mikor kerülnek ki a csövek,infúzió,branül? Mennyi időt kell bent lennem?
2015. okt. 21. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Műtőttek ott, dew nem vékonybéllel, hanem epével.

Én nem kaptam hashajtást előtte, mert cukorbeteg vagyok, de amúgy szoktak adni. Katétert nem kaptam. Felkeltettek műtét után, aztán aludtam egész nap kb. :D Már aznap este felültem, másnap mosakodtam. Aznap este kaptam kaját, de nem tudtam megenni, még iszonyat hányingerem volt az altatástól.

Branült kaptam, azt hazaindulást előtt vették ki.

2015. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. nov. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!