Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt aki már elkérte a születé...

Volt aki már elkérte a születési zárójelentését vagy a születésével kapcsolatban megakart tudni és akkor felkereste a kórház, vagy ahol elindult?

Figyelt kérdés
Nekem a zárójelentés kéne. Hol induljak el? Gondolom csak személyesen lehet. Nem érdekel az időpont, zagyvaságnak tartom a horoszkópot, mielőtt valaki ezzel jönne. Más miatt kell, az idő az meg nekem felesleges. Az egész záró kell

2015. okt. 26. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
a kórházba kell bemenni ahol születtél és ott egy kérvényt írni, hogy kell a zárójelentésed, irattárból előkeresik neked, nem tudom mennyit kell érte fizetni, de pár 1000 ft ( de lehet ez is kórházfüggő) hirtelen nem jut eszembe kórházon belül hova menj, de telefonálj be és megmondják kit kell ezügyben keresned
2015. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi

még fizetni is kell érte? Te mennyit fizettél melyik kórházban? Még 1000-2000 ft oké, de ha 5000 az már gáz, az sok.

2015. okt. 26. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nekem kellett, egy ismerősnek... és ő mesélte hogy így kellett intéznie hogy megkapja, nem emlékszem sajnos mennyit kellett érte fizetni, ez a győri kórház volt, de ha betelefonálsz és kapcsolják neked az illetékest, akkor ezt is meg fogják mondani
2015. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem győrben születtem. Te melyikben születtél?
2015. okt. 26. 20:35
 5/10 A kérdező kommentje:
te kikérted amúgy és neked nem kellett fizetned?
2015. okt. 26. 20:35
 6/10 A kérdező kommentje:
jó már vágom csak annyian beszéltek az előbb hozzám
2015. okt. 26. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát de ha komolyan gondolod, akkor ne sokat tökölj rajta, mert szerintem ezer évig nem őrízgetik az irattárban sem.Pár év után gondolom megsemmisítik.Hiszen a végtelenségig nem őrízgetik arról asok emberről, aki nap mint nap születik.
2015. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

elvileg 50 évig tárolják, ha nem addig akkor 30 és még annyi se vagyok.

Nekem nem olyan könnyű mert nem ott lakom ahol születtem és csak akkor tudok menni ha épp ott vagyok.

2015. okt. 26. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
50 évig őrzik ez biztos :)
2015. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!