Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátnőmnek szokott fájni a...

Barátnőmnek szokott fájni a dereka tudtok mutatni olyan videot ahol megmutatnak, hogyan maszirozhatom, hogy tudjak segíteni rajta?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A derékfájás többnyire a csigolyák közti porckorong problémája, gerincsérv, ischiász. Ezen nem a masszázs segít, hanem a gyógytorna, gerincnyújtás, gerincet támasztó deréköv.
2015. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a masszírozás nem sokat ér. ha mozgásszegény életmódot folytat akkor nem csoda ha fáj a dereka. én se mozgok valami sokat(sport szinten) és bizony 23 évesen fáj a derekam. egy időben jártam edzésekre, attól elmúlt, csak sajnos már időm nincs rá :/ pedig jól esne.
2015. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A derékfájásnak több oka is lehet, kezdve a nagyon enyhe "elfeküdtem, vagy meghúztam magamat"-tól, a testtartási gondokon át a porckorongsérvig. (Nem beszélve a vese eredetű problémáktól, melyek egy része szintén deréktáji fájdalommal párosulhat). A gyógymasszőri végzettséget nem véletlen 2 év alatt lehet megszerezni, mert többől áll mint egy kis simi-simi derékmasszázs. Ha már tünetei vannak a barátnődnek, akkor ne sajnálj tőle 1-2 ezer forintot, hogy elvidd szakemberhez.

Miből gondolod, hogy látatlanban bármelyik masszőr, vagy gyógytornász felelősséggel javasol akármilyen masszázs, illetve más gyógyterápiát. Én biztosan nem! :)

2015. okt. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2015. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!