Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segíteni szeretnék egy nagyon...

Alexandrabellahorvat kérdése:

Segíteni szeretnék egy nagyon kedves barátnőmnek aki nagy bajban van most, ezért a kérdésem a következő lenne: Ha bevesz 100 db frontint, akkor mi lesz vele? Kóma vagy halál?

Figyelt kérdés
azért kérdezem hogy lássa a választ mástól is mert rám nem hallgat.
2011. dec. 29. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
először kóma, de ekkora mennyiségnél már lehet halál is, ha nem kerül kórházba időben.
2011. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy találjon ki valami más elfoglaltságot!

Biztos nem ezért született, szedje össze magát és keresse meg a feladatát, mert késő lesz!

2011. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen kiüti=halál.


De nem hiszem el hogy ennyire buta lenne hogy el akarja magától dobni az életet.

Vagy esetleg az a célja hogy kómába essen? Agyi károsodása legyen, és magatehetetlenül feküdjön élete végéig egy ágyban, semmire ne legyen képes, egyedül még wc-zni sem?! Komolyan ezt akarja??


Én már átéltem életem legnagyobb tragédiáját, amit soha senkinek nem kívánok ebben a büdös életben, depressziós lettem miatta, utáltam az embereket, újra kellett tanulnom utcára menni emberek közé hónapokig csak sírtam, évek kellettek mire összeszedtem magam. De összeszedtem magam, anélkül hogy csak pillanatra is megfordult volna a fejemben ez a butaság amire a barátnőd készül. Élni akartam, csak azt nem tudtam az elején hogy hogyan. Később felmásztam a gödörből, önerőből.


Soha nem kerülhetünk olyan helyzetbe hogy emiatt saját magunkban tegyünk kárt, vagy eldobjuk az életünket. Soha!

2011. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy minden öngyilkossággal fenyegetőzést komolyan kell venni. Nem tudom, hogy hány éves a barátnőd, de ha még kiskorú akkor szólni kéne a szüleinek.

Ha meg nagykorú akkor meg segíteni úgy tudsz rajta, hogy elkíséred szakemberhez. De előtte mindenképpen meg kéne tudakolnod tőle, hogy mi az a nagy baj amiből más kiút nincs csak az ha öngyilkos lesz??

Amúgy ennyi gyógyszer beszedése fulladásos halálhoz vezet.Ha időben észre veszik akkor gyomormosás / ami nagyon kellemetlen dolog/ ha ennek ellenére mégis életben marad a gyógyszer mérgezés egyik mellékhatása lehet hogy a test felületén főleg az arcon csúnya bőrelváltozást okozhat.

2011. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
sz@rik 100 forinot :D
2012. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!