Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fontos: Mit kell tudom a...

Fontos: Mit kell tudom a Roacutan szedési időszakáról?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni szedni a Roacutan nevezetű gyógyszert, amit kúraszerűen májusig minimum alkalmaznom kell. Nem tudom már mit higgyek, rengeteg rossz mellékhatásról olvastam és szeretném, ha írnátok tapasztalatokat, mint a mellékhatásairól, mind az eredményességéről. Azt hallottam, hogy nem ajánlott alatta az alkoholfogyasztás, ami annyira nem jó. Na és mi a helyzet a THC-vel ( fű) meg a dohányzással? Kompatibilis vele?

2015. okt. 31. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én is több,mint 1 éve szedem a gyögyszert.Npi 10 mg,mert nekem durvák voltak a mellékhatások.Bar en 55 kg vagyok es arra a testsúlyra írták fel.Szerencsére mar csak kb 20 szem van hátra és alig varom,hogy vége legyen.Nalam aszemszárazság volt a legdurvabb,ami kb 4 hónap utan jött elő,de pár hónap múlva mérséklődött,csak sokkal érzékenyebb a szemd porra,szélre.A szájszárazság az elég kellemetlen,én kaptam rá egy gyögyszeres kenőcsöt és az hamar rendbe rakta.Egyébkent a haja egyáltalán nem zsírosodik :) egyedül a babavállástól félek,bar 5 éven belül nem tervezek gyereket.Azt mondták,h addigra kiürül a szervezetből és nem lesz semmi baj.
2015. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És egyébként hatott a gyógyszer? Szépen kitisztította az arcodat? Ezek szerint ha egy mellékhatás még nem jelentkezik, attól még bármikor előjöhet? Amúgy köszi:)
2015. dec. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!