Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Roacutan erősen...

Mit tudtok a Roacutan erősen pattanásos bőr elleni gyógyszeről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
egészségügyben dolgozom, nálunk elég jól bevált.
2009. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt halottam nagyon ártalmas a méregtelenítő szervekre
2009. okt. 25. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

a roaccutan egy nagyon erős gyógyszer, de én inkább méregnek nevezném, és ezen nem kell fennakadni. [link] és írd be a keresőbe h ROACCUTAN.

csak hogy pár példát mondjak:

"a roaccutan mellékhatásai rosszabbak aszteroidokénál. persze van aki szerencsés. de a gyógyszert MINDIG el kell kerülni ha lehet!"

"a roaccutan egy szar, nagyon mérgező. a gyógyszer mind szemét, legvégső esteben szabad használni, olyat meg soha, amely után tilos gyereket csinálni évekig."

Márpedig ez ilyen.. Gondolj bele ép ésszel h mennyiredurva méreg egy olyan gyógyszer ami után több évig nem csinálhatsz gyereket mert károsítaná a magzatot. [link] olvasd el. 2 oldalnyi mellékhatás.

2009. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó készítmény csak amire figyelni kell az az , hogy van akinél a májnak nem tesz jót , de ezt laborokkal kontrollálni szokták.


Ami fontos , hogy mivel ez egy A vitamin készítmény nagyon erősen teratogén hatású ezért nagyon komolyan kell venni a fogamzásgátlást ha lány vagy.

2009. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon hatásos, szépen elmúlnak a pattanások, viszont nagyon sok a mellékhatása, és elég komoly dolgok is előfordulhatnak használatkor. Persze van olyan is akinek semmi egyéb baja nem lesz tőle, de nagyon meg kell gondolni a használatát.
2009. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most találtam meg ezt a kérdést. Nekem szépen rendbehozta az arcom pedig tényleg botrányos volt és most itt ne kis sok pattanásra gondoljatok vagy ilyesmi... rendes nagy aknék és rengeteg. De közben ugye napra nem mehettem rokonom nem bírta mert depressziós lett tőle. Plusz most állítólag a gyógyszer miatt van az hogy gyakran (nagyon gyakran fél óránként ha kicsit izgulok ha nem akkor 1-2 óra) megyek WCre. Úgyhogy csak legvégső esetben ajánlom.


19/f

2012. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!