Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen esetben hová fordulhatok...

Ilyen esetben hová fordulhatok gyógyszerért?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, vidéken élek. Egyik betegségem alkalmával átjelentkeztem Budapestre egy háziorvoshoz. Hazautazni nem tudtam, és nagyon beteg voltam.


Eddig úgy történt a fogamzásgátló felíratása, hogy évente mentem nőgyógyászati rákszűrésre\vizsgálatra. Az első tablettafelírás után a háziorvosom írta fel nekem. 3 havonta vérvétel, májfunkció ellenőrzés stb. Külön leletet nem adtak a nőgyógyászaton, stb. "benne vagyok a gépbe, az eredmények azon át elérhetőek, a háziorvos azt nézte"

Azonban a pesti háziorvos nem írja fel nekem. Pénteken kellene az első szemet bevennem, azaz éppen a menstruációm kellős közepén vagyok. Egy havit sem akar felírni. Szóval itt állok, hogy gyógyszerem nincs, csak egy friss véreredményem. Kihez fordulhatok ilyenkor? Hazautazni az óráim miatt nem tudok.


2015. nov. 11. 08:44
 1/1 anonim válasza:
Egyszerű,keress másik dokit. Én mikor Budapesten éltem nem utaztam haza,Google segítségével kerestem a környéken nődokikat és a 2. szó nélkül írta is fel. Adtam neki 5000 Ft-t.
2015. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!