Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gasztroenterológushoz szeretné...

Gasztroenterológushoz szeretnék menni mert ijesztő tünneteim vannak, jelenleg Budapesten élek viszont a bejelentett lakcimem még vidéken, igy megvizsgálnak és kell érte fizetni? Vagy hogy mükődik? 18/L

Figyelt kérdés
.

#betegség #gasztroenterológushoz #vizsgâlat
2015. nov. 17. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ, mik a tünetek, a háziorvoa adhat olyan beutalót, hogy azonnal fogadnak, de akkor is több nap (hét) lehet a kivizsgálás, alapból 2-3 hónap múlva kapsz időpontot az első vizsgálatra, egy vérvétel eredményére volt, hogy hat hetet vártunk, ha nagy a baj, menj magánorvoshoz, sajnos zsebbe kell nyúlni, de ez van.

mik a tünetek?

elvileg a bejelentett cím szerinti helyen fogadnak, de a háziorvos (ami gondolom a lakcímed szerinti helyen van) adhat beutalót más városba, vagyis Bp-re.

2015. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első vizsgálatra én egy hónapot vártam, bár budapesten nem tudom mi a helyzet. A mienk az egy kicsi kórház
2015. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdésedre is válaszolok, szerintem ellátnak akkor is, nem várhatják el hogy utazz ezért haza több km-t. A tb fizeti akárhol vagy.

Én voltam más városokban is és nem fizettem érte, úgyis voltam, hogy máshol volt lakcímem és senki sem szólt érte

2015. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!