Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A felmondott aneszteziológus...

A felmondott aneszteziológus panaszkodik, hogy - az ügyeleti díjak nélkül bruttó 509 ezer volt a fizetése. Szerintetek enni pénzért nem dolgozhat egy orvos?

Figyelt kérdés
Ügyeleti díjak nélkül!! Aztán meg, ha aneszteziológus, és sok a munkája is, ugyanennyit még zsebbe összeszed. A pofátlanság határtalan.
2015. dec. 5. 02:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nyuszika, hol írtam, hogy keveslem? azt írtam, hogy a szakmámban nem keresek jól...
2015. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ööööö, nem kötelező már hazamenni az ügyelet után szabadnapra? mármint fizetett szabadnapra
2015. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a 3-as napi két órát lóg??

az heti 10 óra, az több, mint egy munkanap, azt ki fizeti?

mert hogy 40 órás a munkahete, legalábbis ezt írja

2015. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"a 3-as napi két órát lóg??

az heti 10 óra, az több, mint egy munkanap, azt ki fizeti?

mert hogy 40 órás a munkahete, legalábbis ezt írja" a munkáltatóm fizeti ;)

ebből fél óra az ebédszünetem, a többit beszélgetéssel töltöm, amit nem tekintek munkának, viszont a munkakörömből adódóan nem tudom megúszni


amúgy azt ne mondja nekem senki, hogy a 8 órájának mindenki minden egyes perét ledolgozza, mert akkor röhögni fogok, és igen, voltam már operátor is

2015. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Az illető fő problémája, ami miatt felmondott az volt, hogy szarok a munkakörülmények, nem pedig a fizetése.

2. Tegyük hozzá, hogy az illető, aki nyilatkozott, az osztályvezető főorvos-helyettes, x éve adjunktus, tehát az orvosok között a legmagasabb fizetést kapja. Ennél mindenki csak kevesebbet keres.

3. Heti 5-6 ügyelet iszonyatosan sok. Nem lehet annyi pénzt fizetni se, hogy megérje.

4. Az ügyeleti plusz az bruttó, abból még igen csak sok pénz lejön.

2015. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mi az az operátor?
2015. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
aha a munkáltató, vagyis mi..... mert sem multi sem magántul. nem olyan ...., hogy fizessen neked a semmiért.
2015. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!