Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kolonoszkópia előkészületek,...

Kolonoszkópia előkészületek, kérlek akinek volt már vagy tud valamit, segítsen! Kérdésem lent?

Figyelt kérdés

diacol port kaptam (3 tasak 3liter vízben mindezt két óra alatt legyűrni)hallottam hogy borzalmas ize van, emiatt kérdezném hogy esetleg ha nem 1tasakot 1literben oldok felm hanem mondjuk egy nagy pohárban 1 tasakotm gyorsan ledöntöm és utána a maradék vizet tisztán iszogatom hozzá, az nem probléma?talán igy könnyebb elviselni.

a másik kérdés, hogy reggel 10-11között kell beérnem a korhátba és a keserűsót reggel 5-7között kell meginni.mikor alakul ki a hatás és meddig tart?mert nekem egy óra busszal az ut a korházba és ha ott jönne rám a szapora......:/


2015. dec. 7. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
De baj, mindenképp tartsd be az utasításokat. Én is paráztam, de sikerült meginni, sokkal rosszabbra számítottam. Viszont igen, reggel lehet gond. Én direkt 1 órával előbb ittam meg de még a kórházba vizsgálat előtt is ment tőlem.
2015. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor szerinted mikor kéne elkezdenem hogy biztos beérjek a busszal?és ne legyen arra már gond...
2015. dec. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!