Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Éves vizsgálat lesz az iskoláb...

Éves vizsgálat lesz az iskolába, mennyire kell levetkőzni, mik leznek? Boxert semmiképp nem fogom levenni remélem szívatnak csak minket a nagyobbak, mert volt aki mondta csak szórakoznak mindenki parázik. Szemétkedést hagyjátok, semmi bajom ott.

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 18:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ok,kösz,csak ezt a részt hagyom ki,de szerintem szívatnak csak.Végre nem támad valaki.

Privi üzire meg annyit Hiába orvos,nem mindegy ki az orvos,férfi orvos más.Aki ide jár az nő,senki nem bírja,sokszor szenyáskodik.Kizárt hogy megmutassam neki.

2015. dec. 16. 19:46
 12/22 A kérdező kommentje:
Azt nem értem ha priviben írtad nálad sosem volt farok vizsgálat mért gondolod mást szívathatsz vele,cikizhetsz.Kamaszként,amikor serdülsz elég ciki hogy ellenkezőnemű orvosnak kitedd,ő meg szenya is és nem csak én gondolom ezt.Olyan előtt akit rühelsz.Ez nem vicces.
2015. dec. 16. 19:54
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Atya ég ez neked komolyan ekkora lelki trauma?
2015. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem lelkitrauma.Kimondta?,én nem.Csak mért kell szívatni?Te hányszor voltál urológnál?

Nem mindenki olyan hogy bárki előtt kiteszi.Ha meg akarom nézetni akkor férfi orvossal majd.Had döntse mindenki el maga ezt.Csak úgy nem teszem ki mert orvos.Sokfélenorvos van induljunk ki ebből.Meg ezt azért akárkinek nem teszem ki.

Nem kell szívatni,elején ezt kértem is.Na lépjünk tovább.

Milyen vizsgálatok lesznek,szokasosak.Tovabbi válaszokat is várok.

Legalább volt aki rendes is volt velem.

2015. dec. 16. 20:20
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem mondtad, de az itt levágott hisztidből látszik hogy eléggé traumatizál téged ez a kérdés.
2015. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Ne szemétkedjetek már. Nincs nemiszerv vizsgálat sem a férfiaknál sem a nőknél. Vérnyomás, magasság, súly mérés. Távollátás fentről lefelé, nagybetű van fent és lefelé egyre kisebbek vannak. Megtapogathatják a hasadat, megnézik van-e lúdtalpad, gerincedet megnézik ferde-e. Megkérdezik szedsz-e valamilyen gyógyszert rendszeresen, esetleg családban rendszeresen előforduló betegség van-e.

Amúgy meg sokkal jobban tiszteletben tarthatnák a tinik intim terét, mivel ez megalázó lehet sokaknak. Főleg a lányoknak.

2015. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi,de jó hogy vannak jó fejek is.Tiniknél a fiúk intim terét is tiszteletben kell ugyanúgy tartani,mint a lányokét.Ahogy fiúnak ciki lenne nő előtt ki tenni,mit szólnának lányoknak meg férfinek kellene megmutatni nem?
2015. dec. 17. 18:27
 18/22 A kérdező kommentje:
74-es ment a zöld.Felpontoztalak.Több ilyen jó fej kellene ide.
2015. dec. 17. 18:28
 19/22 A kérdező kommentje:
Attilának üzenem nem volt,nem is szeretném,megszégyenítő.Férfi orvos az más,de csak akkor ha csak az orvos lát oda.
2015. dec. 19. 14:13
 20/22 A kérdező kommentje:
Akit érdekel még,nem volt boxer levétel:-),csak alap vizsgálatok,kérdezgetések.
2016. jan. 3. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!