Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van-e valakinek tapasztalata...

Domimama kérdése:

Van-e valakinek tapasztalata dr. Oszicsánszky Mihály sebész szakorvossal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Laparoszkópos epeműtétje lesz a férjemnek, dr.Oszicsánszky fogja végezni az operációt és szeretnénk néhány véleményt olvasni a doktor úrról, szakmai tudásáról, a páciensekhez való viszonyáról, kellően empatikus-e, meg lehet-e vele beszélni a felmerülő kérdéseinket.

2015. dec. 21. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Látom hogy régi a kerdés...sajnos én is epekő műtétre várok, engem is Oszicsánszky doktor fog műteni. Hogy sikerült a műtét? Minden rendben volt?
2021. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A doktor úr nagyon kedves, közvetlen volt, meg lehetett tőle kérdezni dolgokat előtte és utána is. A műtét jól sikerült, nem volt semmi szövődmény utána Csak ajánlani tudom.
2021. júl. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!