Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen szakorvos foglalkozik...

Milyen szakorvos foglalkozik csontritkulással? Részt vettem egy szűrővizsgálaton (egy magán diagnosztikai laborban) és csontritkulást állapítottak meg, és közölték hogy beszéljem meg az orvosommal. No de kivel? Mert nem a háziorvosom küldött ide.

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Reumatológus. A legtöbb szakrendelőben van külön osteoporosis rendelés, a háziorvos ad beutalót.
2015. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Azzal az orvossal beszéld meg, aki beküldött.

Van javaslatuk, gyógyszerük, ötletük. Ha nőgyógyász, akkor például hormont. Ha reumatológus, akkor méregdrága "csodaszert". Fenntartással kell ezeket fogadni!

Tapasztalatból tudom!

2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az ilyen "Teljes körű kivizsgálás egy csepp vérből" átverős szűrővizsgálaton voltál. Ezzel tényleg ne dicsekedj a háziorvosod előtt. De ha valamilyen panaszod van, akkor mindenképpen javasolt a háziorvos.
2015. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor reumatológus lesz.

Nem egy csepp vérből, hanem normális (méregdrága) gépekkel történt vizsgálaton voltam. Mivel elmúltam 41 de csak most sikerült kisbabát szülnöm, gondoltam nem árt egy átfogó kivizsgálás, hogy tudjam mire számítsak. És ez lett.

2015. dec. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!