Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Visegrádi rehabilitációs...

A Visegrádi rehabilitációs központba volt valaki fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy erre is specializálódott, ha valakinek a mozgását és önellátását befolyásolja a túlsúly. Ha valaki volt, vagy akár ismerőse volt, és tud néhány információt, hogy az egész hogyan működik, milyen változásra lehet számítani, az ellátásról, ápolókról.. Bármit! Vagy inkább mindent!! Édesanyámat szeretném rávenni, hogy próbálja meg. De sehogy nem megy. Esetleg ha mások tapasztalatával meg tudnám győzni. Ugyhogy minden információ, élmény érdekelne. Sok éve él extrémnek számító túlsúllyal, és nem látja be , hogy ez okozza minden problémáját az életben. Járó kerettel is épp hogy tud menni, de a térdei már nem igazán hajlanak. Teljesen ránk van utalva. Én 19 évesen nem szeretném megélni azt hogy végképp nem tud lábra állni, mert akkor mi már kevesek leszünk az ő gondozásához, de nem is szeretnénk semmilyen intézménybe beadni, hogy ott szenvedje tovább az életet. Amíg mozogni meg tud is valamennyire, addig tud még változtatni az életén, és szerintem ezen elindulni csak Visegrádon tudnak. (ezt mind azért írtam le, hogy átlássátok (ha van olyan ember aki tud tapasztalaot megosztani), hogy kb milyen véleményekre számítok, vagy esetleg ha valaki tudna abba segíteni, hogy hogyan győzzem meg abban, hogy menjen el.

#fogyás #túlsúly #Visegrád rehabilitáció
2015. dec. 23. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én itt lakom, igaz ezzel kapcsolatban nem tudok információt adni, de szerintem az a legegyszerűbb ha felhívod őket. Más rehabilitáció kapcsán beszélgettem néhány időssel, tetszett nekik az ellátás, a környék.
2015. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!