Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Begyulladt a fülem a porc...

Begyulladt a fülem a porc fülbevalótól legalábbis dagadt. Mi a teendő ilyenkor? Beparáztam.

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hete,hogy szakemberrel csináltattam. Barátnőim szerint ez normális hiszen még új a fülemnek.nekik is így volt.. minimálisan nagyobb mint a másik fülem. Speciális krémmel kenegetem amit adtak hozzá. Esetleg kamillázzam ha nagyon begyullad?

Nagyon félek,hogy valami baja lesz. Van a másik fülemben is de ott nem volt vele gond. :S



2015. dec. 24. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

fertőtlenítő(octenisept, alkohol, kodan stb) és tetran


amúgy a szakember piercer volt vagy valami kontár, aki belőtte a fülbevalót, szúrás helyett?

2015. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kamillánál profibb és tisztább anyagot válassz az ápolására, azért ez nem egy hámsérülés.


Ha nem javul a helyzet akkor inkább próbáld mellőznia dolgot, többet ér mint egy torzulás az elfajuló gyulladás miatt.

2015. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van arany fülbevaló, akkor cseréld ki, de fertőtlenítsd előtte. Lehet fémérzékeny vagy, hiába orvosi fém. Nekem is nagyon begyullad mindentől, ami nem arany. Gyógyulást! :)
2015. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Lövetve volt.

2015. dec. 24. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Lövetve volt." hát, ehhez csak gratulálni tudok :(...vár rád kb fél év szenvedés, mire be fog gyógyulni..tessék végre megtanulni, hogy porcba nem lövetünk, mert szétroncsolja a környező porcszöveteket!
2015. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lövetve volt... Gratulálok. Én sebészeten dolgozom. 1 hónapja majdnem amputálni kellett egy leányzó fülét egy hasonlóan gondos szakember munkája után...

Jobban jársz ha még most kiszeded....

(És nem, nem vagyok piercing ellenes, nekem is van porcban csak én tényleg szakembernél csináltattam)

2015. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már lement a gyulladás. :)
2015. dec. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!