Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiment a vállam a helyéről?...

Kiment a vállam a helyéről? Többi lent..

Figyelt kérdés
Tegnap a fürdőkád mellett álva nyultam a sarokban lévő polchoz amihez eléggé nyujtozkodni kell,és megcsusztam. Szóval ilyen kinyujtott kézzel estem le ami eléggé hátracsavarodott. Nincs eldeformálódva,sem bepirosodva,viszont ha emelem vagy mozgatni próbalom faj :(( Inszakadásom már volt,és hasonló érzés ahhoz,de nem ütődött meg nemtudom igy is lehet inszakadás!? Vagy milyen mikor kimegy a válla valakinek? És milyen orvoshoz kell vele menni?

2015. dec. 25. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kiugrott a helyéről, akkor azt csak altatásban orvosok tudják visszarántani elég brutális mutatvány. láttam már ilyet.
2015. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem extrém módon ment ki a vállad akkor csak hátulról vállonb4sz a tenyerével és visszaugrik.
2015. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mi annak a jele? Hogyan állapítsak meg? Van valami külsőleg,vagy valami tipikus mozdulat?
2015. dec. 25. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodjál le, ha egy hét múlva se műlik el, akkor gondolkodj el orvoson.
2015. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ortopédiára menj el ,ott majd megnézik.

Nekm kellett gyógytornára járnom,illetve kaptam 3 injekciót is ,mert én sem tudtam megemelni hasonló rándulás után.

Nekem nem hitték el,hogy nincs jól a helyén,mert a röntgenen nem láttak semmit.

Aztán egyik éjjel arra ébredtem,hogy vissszaugrott a helyére(majdnem bepisiltem,úgy fájt).

2015. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó válaszoló,nincs kizárva hogy nekem is ugy van mint neked :( Másnap délután bementünk az ügyeletre,ott a traumatológiára irányítottak,onnan küldtek röntgenre és nállam sem láttak semmi rendelleneset rajta. A kórlapomba zuzódást írtak,de nemtudom ez hogy jött ki nekik,mert szerintem az ütésnél van. Meg azt mondtak ha fáj kenegessem ibutop kenőccsel,amit nem csináltam mert ugye az ibuprofen és valószinűleg csak helyileg érzéstelenítené,de az okot nem szüntetné meg! A lényeg az hogy azóta is fáj mikor emelni próbálom,és nem vagyok benne biztos,de mikor öltözködök vagy éjszaka megfordulok az ágyban mintha kattanna a vallam picit. Nem nagyon merek kisérletezni vele azért nem néztem meg pontosabban.
2015. dec. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!