Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ujjam egy bizonyos incidens...

Az ujjam egy bizonyos incidens után meggyökkent vagy kiment a helyéről amitől nagyon félek, de nemtom pontosan h mibaja. Mozog rendesen és még néha fáj is de az alakja kicsit dagadásra utal esetleg deformálódásra, lehetséges h nincs a helyén a csont?

Figyelt kérdés
hozzá kell tennem h ugyanúgy mozog mint a többi.
2011. febr. 9. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zúzodott.Ha törve lenne gondolom nem tudnád rendesen mozgatni.Nekem tavaly volt egy kisebb bajom az ujjammal,mert verekedés(legális) közben hátrament a hüvelykujjam,nagyon fájt és bedagadt+belilult,de nem tört el.Szóval szerintem ha tudod mozgatni akkor nincs eltörve.
2011. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal rohammentőt hívni azért mert bedagadt az ujjad. Másnak is rándult már meg az ujja, de ha eltörik azt észreveszed. Az, hogy olyankor nem tudod mozgatni az nem teljesen igaz, de ha jól tudom az nagyon fáj, és elég durván bedagad olyankor. (rendesen, sokáig)

Ha csak néha fáj, akkor nincs semmi bajod. Majd elmúlik. Ha a darázs megcsíp, akkor is deformálódik, mert valamelyik oldalra feldagad. Egyébként ha törött csontot kezdesz el tapogatni hogy télleg törött-e, akkor azt wc-n ülve tedd XD

2011. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!