Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan juthatok el legegyszerű...

Hogyan juthatok el legegyszerűben orvoshoz?

Figyelt kérdés
sajnos egy ideje nincs már munkám, igy tb-m sincs már, és el kellene jutnom először háziorvoshoz onnan pszichiátriára, hogyan tehetem ezt meg a leggyorsabb módon?
2016. jan. 4. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyen nem fognak kezelni, csak ha életveszélyben vagy, vagy ha kifizeted. Mindenképpen fizetned kell magad után a TB-t, visszamenőleg is az eddig kimaradt hónapokat, ez olyan 7 ezer forint körüli összeg havonta.
2016. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor egészen mióta nem fizetem visszamenőleg kifizetem a havi 7ezret és utána mehetek csak?
2016. jan. 4. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted menj maszekba. Visszamenőleg is kifizettetik a TB-t
2016. jan. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, visszamenőleg is ki kell fizetni, menj be a NAV-hoz és töltsd ki a papírt, kapsz csekkeket, az elmaradt részre kérj részletfizetést.
2016. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
részletfizetéssel még késöbb jutnák orvoshoz, nagyjából mennyibe kerülne egyben kifizetnem egy vizsgálatot?
2016. jan. 5. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó hosszú, úgyhogy én ezt nem olvasom végig, de első orvosi vizsgálat 5500. [link]
2016. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!