Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami jól bevált otthoni...

Valami jól bevált otthoni praktika aranyérre? Nagyon felfáztam és aranyerem van, azonban orvoshoz nem szeretnél vele elmenni. L

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 18:33
 1/5 gömbicica ***** válasza:
100%

biztos, hogy aranyered van???


ha belső, akkor kupot vegyél rá, ha külső, akkor kenőcsöt.

én valami gyógynövényeset ajánlanék első körben.

vagy nekem a Hemorid kenőcs vált be.


aztán használj rendesen nedves WC papirt ha székleted van.

lehetőség szeirnt ne ülj sokat, a mozgás nagyon fontos lenne.

valamint a folyadékbevitelre is figyelj és a rostdus táplálkozásra.

itt a narancsszezon egyél sokat!!!

2015. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig mind a két betegséggel jó lenne dokihoz menni. Aranyérre van recept nélkül gyógyszer is, de mivel magad hoztad meg a diagnozist, lehet, hogy más bajod van. A felfázásra pedig csak orvos írhat fel receptet. Egyébként meg nem értem miért szendvedsz heteket, vállalod a komolyabb megbetegedést, ezek teljesen szokványos betegségek, a doki pár perc alatt felismeri, kapsz receptet, beveszed a gyógyszert é pár nap múlva semmi bajod.
2015. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felfázástól is lehet aranyere valakinek?
2015. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Székletűrítés előtt kend be picit a végbélnyillésod és környékét popsikrémmel. Ne használj wc-papírt. Soha.

Csak nedves törlőkendőt, amit a babaáknál használnak, pelenkázáskor az anyukák.

Vagy, öblísd ki a végbélnyílésod vízzel. (Büdé)(Én is csak 35 éves koromban jöttem rá, hogy miért találták fel a büdét...nagyon jó találmány. De ezt csak az aranyeres tudja...)

A wc-papír használat a kifekélyesedett felületet dörzsöli, mint a smirgli. Emiatt a sérült hámrétegen a baktériumok behatolnak a bőr alá a szövetekbe, gyulladásban tartva a szöveteket, és az aranyeredet.

Dobd el a wc-papírt, és pár nap alatt enyhülnek vagy el is múlnak majd a tünetek.


A kiváltó okok mások egyébként, ezek csak felfokozzák a gyulladást.

A kiváltó okok a zsíros egészségtelen étrend, a túlzott kalóriabevitel, kevés gyümölcs, és ez kombinálva ülő munka/ mozgásszegény életmód/(tv, internet számítógép előtt való hosszas ülés, autóvezetés, buszozás)túlsúly.

Illetve nehéz emelés. Ez mind kiváltja.

Meg van aki hajlamosabb is rá.

2015. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a Reparon kúp (és kenőcs), és a Sperti kenőcs elég jól segít.

De állandóan ezeket sem lehet használni.

2015. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!