Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kismedencei CT vizsgálat?...

Kismedencei CT vizsgálat? Hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Ultrahangon találtak a hólyagomban egy kis üreget, ami valószínüleg már születésem óta ott van, de az orvosom a biztonság kedvéért elrendelt egy ct-t.

Hogyan készüljek, hogy fog egyáltalán lezajlani?



2016. jan. 5. 17:46
 1/1 A kérdező kommentje:

Na megvolt, leírom ha esetleg érdekelne valakit.

Odamentem, beadtam a papírt, vártam kb fél-háromnegyed órát, majd szólítottak.

le kellett tolnom a nadrágon, felfektettek, majd beszúrták a kanült, és elkezdték adagoni a jódot, majd jött a ki-be húzás volnás, kb 10 perc alatt végeztünk is.

A végére már kiütseim voltak, zsibbadtak egy kicsit a végtagjaim, de azonnal hívták az orvost, aki azonnal be is jött, és kaptam kalciumot, bőtnyugtatót, hamar lehúzta a kiütéseket.

Mikor kiültettek a váróba, elkezdtem remegni, ismét hívták az orvost, kiynitottak egy szobát, felfektettek egy ágyra kb fél órára, amíg el nem múlt, egy órával később kivették a kanült, és vége is volt.

Körülbelül olyan érzés volt vizsgálat közben, mint ha éppen bepisiltem volna, és elég furcsaán melegségérzetem volt, égett a gégém is.

(az eredmény szerencsére negatív lett, minden rendben volt.)

2016. jan. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!