Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan jelentkezhetek be egy...

Hogyan jelentkezhetek be egy konkrét orvoshoz, ha nem is az adott városban lakok?

Figyelt kérdés

Van egy rendszeresen visszatérő egészségügyi problémám. Többen ajánlottak egy orvost Budapesten, aki szakrendelőben rendel és állítólag a sportkórházban is. Én viszont nem vagyok budapesti, vidéken lakom.

Nem értek az egészségügyi rendszerhez, hogyan juthatok el ehhez a konkrét orvoshoz? Bemehetek vidékiként egy budapesti kerületi szakrendelőbe?

Nem láttam, hogy lenne magánrendelése, csak a szakrendelőt írja az internet.

Bocsánat a tudatlanságomért, nagyon ritkán vagyok beteg, sosem járok orvoshoz, nem tudom, hogyan működik ez az egész rendszer :)



2016. jan. 8. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akik ajánlották, azok hogyan jutottak be hozzá? :)
2016. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd fel
2016. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a rendelőbe, amikor ott van. Várd ki a sorodat, és ha aznap esetleg nem is fogad, időpontot biztosan kapsz az asszisztensnőtől.
2016. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!