Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az új személyi a gyakorlatban...

Az új személyi a gyakorlatban is működik TAJ kártyaként?

Figyelt kérdés
Be tudják olvasni a chipet mindenhol?

2016. jan. 9. 17:37
 1/5 anonim válasza:

Igen, ha van olyan készülékük amivel le tudják olvasni. Pld. ilyenek.

[link]

Meg ha engedélyt adsz nekik, hogy leolvassák vagyis a PIN kódodat majd beütöd, amit majd ezzen megadsz vagy akkor amikor az igazolványz átveszed.

2016. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, gyakorlatilag erre lennék kíváncsi, hogy a rendelők el lettek-e látva ilyen kártyaolvasó készülékkel.
2016. jan. 12. 01:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Láttam a hiradóban, hogy gyakorlatilag sehol sincs még olvasó készülék, se a kórházakban, se a rendelőkben, de még az adóhivatalolban sem. Jól előkészített bevezetés volt ez...
2016. jan. 17. 15:53
 4/5 anonim válasza:
Még az is kell, hogy az okmányirodákban aktiválják az új személyi igazolványt. Amikor én kaptam, akkor még ott sem volt olyan készülék. Tehát sem így, sem úgy nem működik TAJ kártyaként.
2016. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta sem láttam sehol sem.
2023. jan. 29. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!