Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatok pszichoterapeutá...

Secret. kérdése:

Tapasztalatok pszichoterapeutával kapcsolatosan? Tényleg hatásos? Ki rángat a múltból?

Figyelt kérdés

Lelkiekben nagyon serult vagyok, ezek a serulesek az elet barmely pontjan ott vannak, mintha üldözne a múltam, és legfőképpen az, hogy úgyérzem, hogy ugyanolyan vagyok, mint anyukám. A nevetésemben meghallom az övét, mikor hangosabban beszelek akkor is olyan, mintha anya hangjat hallanam.

Él még édesanyám, de nem a legjobb a kapcsolatunk, a gyerekkoromat a lehetőlegjobban elrontotta. Soha, soha, soha, soha nem tanultam Tőle jo dolgot, csak a negativitást.

Mindig rámorditott, hogyha terveztem valamit, hogy "Felesleges igy orulnod, ugysem jon ossze"

"Minek fogyozol? Ugysem fogysz le."

"Gyülöllek!"

"Bárcsak meg sem szültelek volna."


Barmikor a multra gondolok eszembe jutnak a negativumok, hogy milyen károkat tett bennem.. Ugyérzem néha, hogy nem bírom.....


2016. jan. 10. 22:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!