Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A herpesil gél mennyire...

A herpesil gél mennyire hatásos a herpeszre ha már kijött?

Figyelt kérdés
Már jegeltem,ecetetet,grapefruit cseppet,sot,tiszta alkohollal attoroltem de olyan makacs,hogy alig használtak ezek most valmit,telviran krém se segít igy hát az lenne a kérdésem aki használta a herpesil gélt mikor már kijött a herpesze mennyire volt hatásos?
2015. jún. 17. 16:25
 1/2 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy ha bekentem vele, olyan 4-5 nap és gyógyult. Mikor meg nem kentem, akkor olyan 7-8 nap. Mellesleg én egy idő után Zovirax-ot használtam helyette a legutóbbi 2-3 herpesznél, azóta nem jelentkeznek nálam...
2015. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A herpeszt bármely stádiumban megállítja és 3 napon belül eltünteti a Diprosalic oldat. Háziorvos írja fel, 700 Ft. Ne kísérletezzetek, ez a megoldás!
2018. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!