Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellkisebbito mutet?

Mellkisebbito mutet?

Figyelt kérdés

19eves vagyok es H kosaras melltartot hordok derek boseg 80as. Rengetegszer faj a hatam es valoszinunek tartom h ezert. Egy ideje gondolkozom mellkisebbito muteten (D kosarast szeretnek) de felek is tole. Van valaki aki esetleg atesett ilyen mueten? Mennyibe kerult? Milyen volt a mutet utan a gyogyulas?

Barmi infonak orulok.

Elore is koszonom a valaszokat.



2016. jan. 17. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne bántsd a gyönyörűségeket:)Ritka kincs!

Erősítsd a hát és derék izmaidat.

2016. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

probalom csak igy meg a sport is nehez mert zavar.

a triumph-os melltarto javitott a helyzeten de igy is faj.

Ezt meg atkell gondolnom nem szeretnem megbanni kesobb. Ha nem fajna a hatam akk eszembe se jutna a mutet.

2016. jan. 17. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze értelek én.De pasiként nagy mell fun-ként olvasni is rossz az ilyet :)
2016. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval! Tragédia lenne! Olyan kevés lány kap a természettől ilyen csodákat! Konditeremben hátizom erősítő gyakorlatoknál szerintem nem okozhatnak gondot, nyilván futáskor problémás, de az nem is a hátadat erősítené:) Nagyon jó melltartókat vegyél és a hátad erősítése, nagyon jó lenne, ha ennyitől megoldódna a problémád! Eleve minél nagyobb egy mell, annál jobban néz ki, a tieid egyenesen fantasztikusak lehetnek, de ráadásul az így megműtött mellek elég rosszul szoktak kinézni.
2016. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elhiszem de nem egeszseges. testileg es lelkileg sem. nekem legalabb is. sot kimondottan utaltam egy idobe a testemet ezert de mara mar elfogadtam.

igen van elonye a nagy mellnek de tobb a hatranya sajnos. egy normalis polo nincs a meretembe mert felul pont jo derekbe meg log :(

2016. jan. 17. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérj tanácsot gyógytornásztól, hogyan erősítsd a hátadat.

Én már találkoztam egy kisebbített pár kebellel. Tudnod kell, hogy a kisebbítés sokkal nagyobb műtét, mint a növelés és csúnya hegek maradhatnak utána.

2016. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagy sportolo de inkabb ez mint a kes. egy probat meg er.

koszonom :)

(mar csak kitartas kellene) xD

2016. jan. 17. 17:03
 8/11 A kérdező kommentje:
hegek? :O semmi kepp nem szeretnek nyomokat utana
2016. jan. 17. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

19 évesen eszembe sem jutna ilyen műtét: a tested még erősödhet, és az eredmény nincs arányban a vállalt kockázattal!

Mert egy ilyen kisebbítő műtét meglehetősen nagy kockázattal jár! Nem csak a hegekről van szó. Ha a formája, az alakja nem lesz megfelelő, akkor azt már nem lehet helyrehozni!

Azt írod: már elfogadod ezt a helyzetet - és ez nagyon jó! Szerintem egy két év múlva - ha célirányosan foglalkozol magaddal - akkor megerősödsz annyira, hogy ezt a felvetődő gondolatot hülyeségnek fogod tartani.

A csajok fele biztos hogy látatlanban azonnal cserélne veled!

2016. jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2016. jan. 18. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!