Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellkisebbito mutet celjabol...

Mellkisebbito mutet celjabol melyik a legjobb maganklinika?

Figyelt kérdés
Tobbet is felsorohattok, probalom merlegelni a lehetosegeket a vegso dontes elott! :)

2012. nov. 16. 23:56
 1/9 anonim válasza:
14%
NE csináld!
2012. nov. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de tényleg ne csináld! Gondolj arra, hogy mennyi nő szeretne nagyobb melleket, te meg azért kés alá feküdnél, hogy kisebb legyen? Ne...
2012. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
isten azért teremtett minket adott testi adottságokkal, hogy azzal éljünk, és hogy tanuljuk meg elfogadni magunkat.
2012. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szuksegem van a mutetre, a hatam mar nem birja a terhelest es igazatok van, nem is az volt a kerdes, hogy csinaljam-e vagy sem... Ez mar eldolt, mar csak a klinikak kozott valogatok.

(Istenben meg nem hiszek!! :))

2012. nov. 18. 02:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,én megértelek,bár infót nem tudok adni.

A többieknek,meg annyit,hogy anyósom nem kövér nő és ehhez képest akkora melle van,hogy a fejemre húzhatnám a melltartóját. De neki már reggel az ágyból kikelni is nehéz,annyira fáj a gerince,meg csigolya kopásai vannak,meg mittudomén még mi. Szóval a nagy mell igencsak sok gondot tud okozni sajnos!

2012. nov. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a Szent Imre kórházban megcsinálják ingyen TB-re! A szobatársamat is erre műtötték! Azt nem tudom te megfelelsz-e a követelményeknek, de ha elmész egy konzultációra akkor kifog derülni.
2012. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Könnyű azt mondani, hogy ne csináld! Mindenki megtudná, ha nagy mellei lennének. Amikor elmegyek ruhát venni és természetesen minden ruha tökéletesen állna rajtam, de a mellem miatt egy sem jó rám. Amikor majd' megdöglök a hátfájástól. Amikor nem kapok magamra melltartót. Én is várom a pillanatot, hogy kisebb legyen, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, TB-támogatással pedig nem ismerem a követelményeket.
2012. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
persze, hogy nem ismered a követelményeket ha nem vagy hajlandó elmenni egy konzultációra! senki nem megy el helyetted! de ha van fél millád magánklinikára akkor menj oda. :D
2012. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azert nem jártam még utána mert még legalább egy gyereket szeretnek szoptatni, addig úgysem megyek
2012. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!