Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ingyenes szakrendelést akárhol...

Papagenou kérdése:

Ingyenes szakrendelést akárhol igénybe vehetek?

Figyelt kérdés
Igénybe vehetem egy város szakrendelését - bőrgyógyászat - attól függetlenül, hogy én nem ott élek? Az én városomban a rendelő orvos kritikán aluli magatartást tanúsít a betegek felé és inkább átmennék a szomszéd településre, ha ott is megvizsgálnak.

2016. jan. 18. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. A bejelentett lakhelyeden kell igénybe venned. Ez olyan, hogy lehet, hogy fogadnak lehet, hogy nem. Ha a saját helyedről átutalnak egy másik városba, akkor természetesen oda kell menned és a kontroll vizsgálatokon is ott vehetsz részt. De, ha csak oda mész el, lehet, hogy elfognak küldeni, de az is lehet, ha már ott vagy ellátnak.. Ez olyan 50-50%.
2016. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!