Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha el szeretnék menni mell...

Ha el szeretnék menni mell vizsgálatra a biztonság kedvéért, akkor csak odamegyek a nőgyógyászhoz és meg is néz egyből? 21/L

Figyelt kérdés
Remélem 2 perc miatt nem küld el a háziorvoshoz beutalóért vagy ad másik napra időpontot vagy egyéb halasztgatás ami jellemző rájuk..

2016. jan. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a hangnemet. Még nem is voltál orvosnál, de már lebecsülöd őket. Egyébként ki vagy te, hogy így beszélsz róluk, minden tapasztalat nélkül?
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megnéz persze. Tudtommal nem kell beutaló a nőgyógyászatra. Elküldhet mammográfiai vizsgálatra is. Oda viszont ő fog beutalót adni.
2016. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ő egy biztosított, aki ismeri a hazai viszonyokat!

Ha gondolod én megnézem soron kívül!

De telefonálj oda és megmondják hogy milyen beutalóval, és hová menj!

(Nőgyógyász)

2016. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja mert te tudod h nekem van-e tapasztalatom mi. amugy az vagyok akinek az egyik ismerose szivbeteg volt es 4 honap mulva adtak neki beutalot hogy csak kivizsgaljak mert a 2 kávézgatás kozott biztos nem ertek ra. aztan majdnem meghalt mar az illeto! szoval kuss. le.zarom hogy te mit nem ertessz, mindenkinek mas a velemenye dolgozd fel
2016. jan. 24. 22:07
 5/9 A kérdező kommentje:
majd ha valami bajod lesz mosolyogva bologass az idopontra mikor bejelentik hogy fel ev mulva meghallgatjak a panaszodat!
2016. jan. 24. 22:10
 6/9 Scav ***** válasza:
100%

A beutalót nem azért adják olyan későre, mert kávézgatnak. A kórháznak szigorúan meg van szabva, mennyi vizsgálat lehet egy hónapra, asszem talán napra is. Annyit fizet a TB a kórháznak. Ha többet csinálnának, azt senki nem fizeti ki a kórháznak, de te ingyen csinálnád. Rossz az egészségügy helyzete, a kórházaknak nincs pénze. Nem fognak többet vállalni, mint amit kifizetnek nekik.

Menj magánorvoshoz és rögtön megvizsgál mammográfia is lesz, ha van gépe. Persze pénzért. De úgy tudom, a mellszűrésre nagyobb a kvóta, oda valószínűleg emberi távlatban kapsz időpontot.

2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kórház a vizsgálat után kap pénzt. Ha pl. 45 vizsgálatot tud ellátni egy nap, kap érte 45 egységet. De lahat hogy akkor is csak 45 egységet kapna ha 55 vizsgálatot végezne!

akkor viszont ráadásul a maszek rendelés sem lenne ilyen népszerű! ha az orvostól megkérdezed, hogy van doktor úr! akkor a tb. egészségügyi tanácsadásért már fizet utánad! Ha beutalót kérsz, akkor is!

Capito?

2016. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hm ertem. akkor a rendszer szar es nem egyes helyek
2016. jan. 25. 07:03
 9/9 A kérdező kommentje:
voltam, és semmi gáz nincs :)
2016. jan. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!