Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pattanásos hát? Mit tegyek?

Pattanásos hát? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron egész szépen elmúlt gondolom a nap miatt de most télen újra szembeütköztem ezzel a problémával.Esetleg a bőrgyógyászon KÍVÜL lenne még valami módszer arra hogy elmúljon?

15L



2016. jan. 26. 21:15
 1/1 anonim válasza:
Szoli....nekem is ez segített. Nekem is elég pattanásos a hátam, de mióta szolizok (nem a pattanások miatt, hanem nagyon fehér a bőröm), azt vettem észre, hogy szépen leszáradtak :) Csak az a lényeg, hogy ne erős szoliba menj, hanem gyengébbe a kezdetekben. Én elsőnek egy közepesen erősbe mentem be (1 hétig voltam vörös), miután elmúlt, vagy 3-4 alkalommal gyengébbe mentem, utána a közepesen erősbe. Most már szép barna a bőröm és nem vagyok sehol pattanásos :)
2016. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!