Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Már vagy 3 éve...

Mit tegyek? Már vagy 3 éve pattanásos az arcom bármivel kenem nem múlik van hgy el mulik aztán megint ki jön de a bőröm zsíros is valami ötlet? Vagy ki mit használ és neki az be e vált mert nekem eddig nagyon semmi

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus és bőrgyógyász...
2015. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vermix szàrìtòkeverék! Gyògyszertàrban lehet kapni. Nekem bevàlt! :)
2015. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a ricinusolaj ? azt mondták az is hasznos
2015. ápr. 27. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Táplálkozás átszervezése pl cukros dolgok elhagyása, sok folyadék (víz) zsíros, olajos ételek kerülése és az IDŐ. Hidd el tudom miről beszélek nagyon durva volt az arcom, de az idő múlásával elmúltak, persze a nyomai ott maradtak, de nem vészesen, nem vagyok babarcú pasi. A hormonok enyhülésével az idő múlásával meg fog oldódni. Ebben a témában otthon vagyok sajna. 21/f.
2015. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kezo86 válasza:
Nekem a szénszappan vagy micsoda, segített a mannaszappannál. így sem tökéletes sajnos :( de szépített rajta sokat.
2015. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!