Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg veszélyes a Hepatitis...

Tényleg veszélyes a Hepatitis B védőoltás?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a neten,és hát nem sok jót találtam róla. Mellékhatásai?

2016. jan. 30. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A betegség, amit általa elkerülhetsz, sokkal veszélyesebb. Én kaptam (utazás miatt), semmi bajom nem volt tőle, de egy eset nyilván nem releváns:-)
2016. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mégis hol és mit olvastál? A hepatitis oltás ehy jó ideje kötelező, és nem vettem észre, hogy halomra hullanának miatta az emberek. Én még pluszban is kaptam kettőt, semmi bajom nincs..
2016. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1996-ban kaptam kettőt, majd 1997-ben egy újabbat, majd 2002-ben ismét. Jelentem, jól vagyok, élek :D

De komolyra fordítva a szót, a betegség, ami ellen kapod, veszélyes, akár halálos is lehet. Nem kell mindent elhinni, amit az oltásokat fanatikusan ellenzők terjesztenek, hiszen védőoltások nélkül már eléggé megtizedelődhetett volna az emberiség.

Az oltási reakciók ugyanazok, amik bármely más oltásnál is, fájdalom a beadás helyén (egy-két napig, túlélhető), bőrpír, esetleg duzzanat a beadás helyén (egy-két nap alatt elmúlik).

2016. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!