Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis B védőoltás beadása...

Hepatitis B védőoltás beadása előtti orvosi vizsgálat? Sürgős

Figyelt kérdés

7.-es vagyok.

Hepatitis B (fertőző májgyulladás vérrel és szexuális úton terjedő formája) elleni oltás előtt "minden tanuló orvosi vizsgálaton vesz részt"


félek. :s Mire számítsak a vizsgálaton?

sürgős! :(



2013. szept. 18. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnézik a torkod, meghallgatják a tüdőd és a szíved.

Lázas betegség esetén nem adható be az oltás.

Mitől félsz?

2013. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez biztos?

attol, hogy valami kinos lesz a vizsgalaton..olyan sok rossz elmenyt meseltek mar.. :s

2013. szept. 18. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen vizsgálattal nem értesz egyet,kínos lenne,akkor mond meg hogy azt kihagynád,minden mást elvégezhetnek rajtad.


Nem tudom fiú vagy lány vagy,mert fiúknál lehet több kínos vizsgálatot hallani,de őket sem kötelezhetik azon vizsgálat elvégeztetésére.


Szüleiddel beszélj róla,hogy ha bármely számodra kínos vizsgálat lenne akkor mi legyen.De ha egyszerre több gyereket akarnának megvizsgálni,vagy más osztálytársad előtt akkor szóljatok,hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnétek,és csak bennt akartok majd levetkőzni.Szóljatok a tanárnak,vagy az orvosnak előre.


Majd mesélj mi volt.

Mitől tartasz igazából?

2013. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lany vagyok. ettol tartok: vett anyukam szivacsos melltartot. nem toppot, rendes melltarto, de a szivacs csak olyan 2-3mm. elkezdtem hordani. kenyelmes, es formalja a mellem. picit nagyobbnak tunik. ha polo nelkul vagyok, akkor ha meg van igazitva rajtam a melltarto, ugy tok okes minden. de ha emelgetem a kezem, mozgok, akkor mivel tavol ulo melleim vannak, a melltarto mar nem "tolja"ossze a melleim. így eláll a kosár. ez gaz. nem akarom h polo nelkul keljen lenni..:/ ha bővebb polot veszek, nem eleg ha csak addig vetkozok?
2013. szept. 21. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!